Dodjela paketića u Muzeju grada Perasta

U Muzeju grada Perasta, koji djeluje u okviru OJU ,,Muzeji“ Kotor, podijeljeni su paketići peraškim mališanima.

Dodjela paketića u Muzeju grada Perasta

U prijatnom ambijentu baroknog salona palate Bujović, uz novogodišnje pjesme koje su mališani pripremili za svoje drugare, djecu je iznenadila posjeta Djeda Mraza.

Dodjela paketića u Muzeju grada Perasta

Tom prilikom je podijeljeno više od stotinu paketića djeci predškolskog i osnovnoškolskog uzrasta iz grada Perasta.

Ovakva i slična dešavanja koja organizuje OJU ,,Muzeji“ Kotor za mališane, imaju za cilj da kod najmlađe publike razviju naviku da posjećuju muzej te da djeci približe muzejske vrijednosti na njima svojstven način.

Dodjela paketića u Muzeju grada Perasta

Podsjećamo, ovo je već tradicionalno dešavanje koje se održava šesti put zaredom u našoj ustanovi.

OJU ,,Muzeji“ Kotor