Ministar vanjskih i evropskih poslova Republike Hrvatske dr Gordan Grlić Radman posjetio Muzej grada Perasta

U sklopu službene posjete Crnoj Gori i obilaska Boke Kotorske, ministar vanjskih i evropskih poslova Republike Hrvatske dr Gordan Grlić Radman posjetio je u pratnji supruge Muzej grada Perasta.

Hrvatsku delegaciju činili su i Nj. E. ambasador Republike Hrvatske u Crnoj Gori mr Veselko Grubišić, generalna konzulica Republike Hrvatske u Kotoru mr Jasminka Lončarević te savjetnici ministarstva i ambasade Silvija Jasenaš i Ivan Marić.

Visoku delegaciju u Muzeju grada Perasta dočekala je mr Mirjana Vukasović, menadžerka za programske politike i planiranje u Opštinskoj javnoj ustanovi “Muzeji” Kotor, dok je goste sa vrijednim fundusom upoznala organizatorka programa Mileva Mršić.

Dr Gordan Grlić Radman, upisavši se u knjigu utisaka, izrazio je impresije bogatom kulturnom baštinom.